Akcesoria do schodów


 • brak obrazu

  Barierka FAKRO LXB-U

  Cena od: 157,44 PLN

  Barierka ochronna, wykonana z drewna sosnowego, zabezpiecza otwór w stropie od strony poddasza, ułatwa też zejście po drabinie schodów ...

  więcej


 • brak obrazu

  Stopki FAKRO LXS

  Cena od: 29,52 PLN

  Stopki w kolorze brązowym są montowane na ostatnim segmencie drabiny jako elementy wykończeniowe schodów.

  więcej


 • brak obrazu

  Kątowniki montażowe FAKRO LXK

  Cena od: 68,88 PLN

  Kątowniki montażowe ułatwiają i usprawniają montaż schodów w suficie. Zamontowane w narożach skrzynki usztywniają jej konstrukcję gwarantując zachowanie równych długości przekątnych. W komplecie cztery kątowniki.

  więcej


 • brak obrazu

  Luk górny FAKRO LXW

  Cena od: 393,60 PLN

  Luk górny zapobiega nawiewaniu oraz gromadzeniu się kurzu z poddasza na klapie i drabince zamkniętych schodów strychowych.

  więcej


 • brak obrazu

  Listwy wykończeniowe FAKRO LXL

  Cena od: 68,88 PLN

  Listwy wykończeniowe służą do zamaskowania szczelin wokół schodów pozostałych po ich montażu w stropie. Wykonane są z litego drewna sosnowego (listwy LXL) lub PVC (listwy LXL-PVC).

  więcej


 • brak obrazu

  Poręcz FAKRO LXH przykręcana do górnego segmentu drabiny

  Cena od: 59,04 PLN

  Metalowa poręcz ułatwia wejście do góry po stopniach drabiny zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo użytkowania schodów. Poręcz LXH przykręcona do górnego segmentu drabiny.

  więcej


 • brak obrazu

  Zestaw izolacyjny FAKRO LXD

  Cena od: 118,08 PLN

  Służy do wykonania izolacji szczeliny pomiędzy skrzynką schodów a otworem w stropie, pozwala na uzyskanie "ciepłego montażu" istotnego w budownictwie energooszczędnym. W skład zestawu wchodzi: kołnierz parszczelny, materiał termoizolacyjny oraz kołnierz paroprzepuszczalny.

  więcej


 • brak obrazu

  Nadstawka FAKRO LXN

  Cena od: 147,60 PLN

  Wykonana z drewna sosnowego nadstawka doskonale komponuje się ze skrzynką zamontowanych schodów strychowych, pozwalając tym samym estetycznie wykonczyć otwór w stropie. Standardowa wysokość skrzynki nadstawki wynosi 10cm.

  więcej