Schody drewniane

Do najbardziej popularnych schodów strychowych należy model LWS. Dysponując większym budżetem możemy wybrać schody LWK, które gwarantują wyższy komfort użytkowania. Wyposażone są one w klapę w kolorze białym, oraz dodatkowo w poręcz i stopki ochronne. Kolejnym produktem z grupy o podwyższonym komforcie użytkowania są schody strychowe LWL posiadające dodatkową poręcz na środkowym segmencie oraz mechanizm wspomagający składanie i rozkładanie drabiny.

W grupie schodów do zastosowań specjalnych znajdują się schody superenergooszczędne LTK skierowane do klientów, którym zależy na jak najniższym współczynniku przenikania ciepła.

W przypadku braku dostatecznej ilości miejsca koniecznej do rozłożenia drabiny schodów strychowych składanych możemy zastosować schody wysuwane LDK, wyposażone podobnie jak schody LWK.

Specjalnie dla budownictwa energooszczędnego stworzone zostały schody super-termoizolacyjne LWT posiadające trzy uszczelki obwodowe, które zapewniają doskonałą szczelność.

Dla budownictwa pasywnego warto zastosować super-termoizolacyjne schody pasywne LWT Passive House, wyposażone w izolacyjny zestaw Passive House zapewniający doskonałą izolację schodów w stropie, co zostało potwierdzone certyfikatem Passive House.


> Schody strychowe LWS PLUS


> Schody strychowe LWK PLUS


> Schody strychowe LWZ PLUS


> Schody strychowe LWL LUX


> Schody strychowe
LDK Dwusegmentowe


> Schody strychowe LTK ENERGY


> Schody strychowe
LWT Supertermoizolacyjne


> Schody strychowe
LWT Passive House

 

źródło - www.fakro.pl


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LWS Plus

  Cena od: 353,01 PLN

  Schody strychowe LWS Plus to nowa generacja schodów w ofercie FAKRO. W schodach zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort użytkowania, gwarantują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz umożliwiają jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie ...

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LWK Plus

  Cena od: 413,28 PLN

  Schody strychowe LWK Plus to schody segmentowe składane, wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego.

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LWL Lux

  Cena od: 525,21 PLN

  Schody strychowe FAKRO LWL Lux dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania wyposażone zostały w dodatkową poręcz, zamontowaną do środkowego segmentu oraz specjalny mechanizm, który za pomocą sprężyny gazowej wspomaga składanie i rozkładanie drabiny. Specjalna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę pozwoliła wyeliminować zamek.

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LTK Energy

  Cena od: 658,67 PLN

  Schody strychowe supertermoizolacyjne LTK Energy to trzysegmentowe schody składane nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych.

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe dwusegmentowe FAKRO LDK

  Cena od: 430,50 PLN

  Schody strychowe LDK to dwusegmentowe schody z przesuwnym segmentem dolnym, wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego.

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LWZ Plus

  Cena od: 671,58 PLN

  Schody strychowe LWZ Plus to schody segmentowe składane, wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Skrzynię wykonano w postaci metalowej ramy połączonej z drewnianą skrzynią. Zintegrowane ze stalową ramą listwy wykończeniowe oraz system szybkiego montażu.

  więcej


 • brak obrazu

  Schody strychowe FAKRO LWT supertermoizolacyjne

  Cena od: 839,48 PLN

  Schody strychowe LWT to schody supertermoizolacyjne. Polecane są do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem.

  więcej


 • Schody strychowe FAKRO LWT Passive House

  Cena od: 1 226,93 PLN

  Schody strychowe LWT Passive House to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla budownictwa pasywnego. Zastosowanie supertermoizolacyjnych schodów strychowych oraz zestawu łączącego schody ze stropem gwarantuje doskonałą szczelność i izolacyjność bez mostków termicznych. Rozwiązanie potwierdzone jest certyfikatem Passive House.

  więcej