VELUX GGU drewniano-poliuretanowe


 • brak obrazu

  WYPRZEDAŻ Okna dachowe VELUX GGU 0073 szyba bezpieczna łatwozmywalna

  Cena od: 1 617,70 PLN

  Okna Nowej Generacji VELUX GGU 0073 to okna obrotowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Polecane przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Okna z szybą energooszczędną, hartowaną i klejoną.

  więcej


 • brak obrazu

  Okna dachowe VELUX GGU 0070 szyba bezpieczna

  Cena od: 1 310,40 PLN

  Okna Nowej Generacji VELUX GGU 0070 to okna obrotowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Polecane przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Okna z szybą energooszczędną, hartowaną i klejoną.

  więcej


 • brak obrazu

  Okna dachowe VELUX GGU 0060 z pakietem wyciszania deszczu

  Cena od: 1 435,70 PLN

  Okna Nowej Generacji VELUX GGU 0060 to okna obrotowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Polecane przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Okna z szybą wyciszającą, hartowaną i klejoną.

  więcej


 • brak obrazu

  Okna dachowe VELUX GGU 0066 szyba dwukomorowa

  Cena od: 1 663,90 PLN

  Okna Nowej Generacji VELUX GGU 0066 to okna obrotowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Polecane przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. W górnej części okien uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Dwukomorowy pakiet szybowy wypełniony argonem ...

  więcej


 • brak obrazu

  Okna dachowe VELUX GGU 0062 szyba dwukomorowa

  Cena od: 2 051,00 PLN

  Okna Nowej Generacji VELUX GGU 0062 to okna obrotowe wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Polecane przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. Wyposażone w dwukomorową szybę bezpieczną, klejoną, wypełnioną kryptonem. Redukcja hałasu ulicznego i pakiet wyciszania hałasu deszczu. Otwierane za pomocą ergonomicznego uchwytu zintegrowanego z klapą wentylacyjną ...

  więcej