PROMOCYJNE PAKIETY


Promocyjny pakiet zawiera:

10+10 lat gwarancji
Do podstawowej 10-letniej gwarancji na okna VELUX otrzymasz dodatkowe 10 lat gwarancji na okna zainstalowane z ramą termoizolacyjną BDX. Dzięki tak długiej gwarancji okna firmy VELUX zapewnią spokojne użytkowanie poddasza przez długie lata. Niezawodność i styl okien dachowych VELUX sprawią, że poddasze stanie się ulubionym pomieszczeniem w Państwa domu.

Szczegółowe warunki gwarancji na stronie: www.velux.pl/dla-klienta/warunki-gwarancji

1: Okna dachowe


Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od 75 lat. Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury. Okna dachowe VELUX odpowiadają na wszelkie potrzeby. Mają one inne funkcje, ale pasują do siebie, dlatego można łączyć różne typy w całym domu, a nawet w jednym pomieszczeniu.

Wybierz okna dachowe dopasowane do Twojego wnętrza.

Górne otwieranie
Wykorzystaj przestrzeń najlepiej jak możesz. Pod oknami dachowymi otwieranymi u góry możesz ustawiać meble bez obawy, że utrudnią one otwieranie i zamykanie okna. System górnego otwierania umożliwia montaż okien na wysokości, z której będziesz mieć najlepszy widok – zarówno na stojąco, jak i na siedząco.

Dolne otwieranie
Drewniane okna dachowe otwierane i zamykane klamką w dolnej części skrzydła. Zalecane gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej.

2: Kołnierze uszczelniające


Kołnierze uszczelniające oraz produkty do ciepłego montażu zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w każdej konstrukcji dachu. Konstrukcja kołnierzy z niewymagającej konserwacji blachy aluminiowej w kolorze szarym (RAL 7043) zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i śniegu poza obrys okna. System ciepłego montażu to pewność właściwej izolacji i szczelności na lata.

Kołnierze uszczelniające do okien dachowych podzielone są na grupy w zależności od rodzaju pokrycia dachowego i zastosowania. Standardowe kołnierze pozwalają na montaż w najpopularniejszych rodzajach pokryć dachowych:

  • EDZ do montażu okna dachowego w profilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu do 45 mm np. dachówki betonowe lub ceramiczne, blachodachówki itp.,
  • EDW do montażu okna dachowego w wysokoprofilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu do 120 mm np. dachówki, blachy wysokoprofilowane itp.
  • EDJ do obniżonego montażu (- 40 mm) okna dachowego w profilowanych materiałach pokryciowych o wysokości profilu do 90 mm np. dachówki betonowe lub ceramiczne, blachodachówki itp.,

Standardowo przystosowane do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występują również w wersji modułowej do zespalania okien w poziomie, w pionie oraz blokowo. Szczegółowych informacji na temat systemów do zespoleń udziela
Dział Obsługi Klienta.

3: Dodatkowa izolacja i ochrona


Zestaw izolacyjny BDX, wykonany z wysokoizolacyjnego spienionego polietylenu, ułatwia montaż okien oraz poprawia współczynnik izolacyjności termicznej okna. Idealne dopasowanie wszystkich elementów zapewnia pewny, szybki i szczelny montażu. Dzięki systemowi ciepłego montażu VELUX zyskujesz najwyższej jakości połączenie okna ze wszystkimi warstwami izolacji dachu.