Home KONFERENCJA FIRMY VELUX "NA DACHU ŚWIATA"

KONFERENCJA FIRMY VELUX "NA DACHU ŚWIATA"

22.03.2017

 
Ponad 600 gości z całej Polski, multimedialne projekcje 270°, liczne warsztaty biznesowe i panele dyskusyjne - z takim rozmachem firma VELUX zaprezentowała partnerom handlowym i mediom rewolucyjną ofertę nowych, trzyszybowych okien dachowych. Konferencja "Na Dachu Świata" odbyła się 17 marca br. w Warszawie w hotelu DoubleTree by Hilton.

Całodniowe wydarzenie otworzyła prezentacja, podczas której - w wyjątkowej scenerii - firma przedstawiła publiczności nowe, energooszczędne, dwukomorowe okna dachowe, które od tej pory stają się elementem podstawowej oferty. Spektakularna premiera odbyła się z wykorzystaniem nowoczesnych ekranów 27 stopni, które miały blisko 100 metrów długości i otaczały publiczność.

Na Dach Świata mogą wejść tylko najsilniejsze marki. Dzięki blisko 27 latom naszej pracy, VELUX jest jedną z najbardziej znanych marek w branży budowlanej i najmocniejszą w branży okien dachowych
- podkreślił Jakub Bogacz, dyrektor marketingu firmy VELUX.

Goście - przedstawiciele branży budowlanej i mediów - bardzo entuzjastycznie przyjęli nową ofertę. "Od długiego czasu sugerowaliśmy, że okna trzyszybowe to podstawa biznesu. Firma VELUX spełniła oczekiwania rynku"; "To wysoki stopień połączenia intelektu, technicznej wieczy i społecznikowskiego spojrzenia na produkt, który daje oszczędność i lepsze środowisko" - podkreślali uczestnicy konferencji. Zobacz pozostałe wypowiedzi gości:

W drugiej części wydarzenia goście wzięli udział w specjalnych warsztatach biznesowych oraz panelach dyskusyjnych, prowadzonych przez ekspertów z firmy VELUX.

Wraz z premierą trzyszybowych okien dachowych, przygotowaliśmy pełne wsparcie dla naszych partnerów handlowych. Jestem przekonany, że dzięki takiemu przygotowaniu wspólnie osiągniemy sukces, a nowa oferta sprawi, że trzyszybowe okna dachowe staną się najlepiej sprzedającymi się oknami wśród okien VELUX
- przekonywał Krzysztof Wypych, dyrektor handlowy w firmie VELUX.

Po części biznesowej, na uczestników konferencji czekała wyjątkowa niespodzianka - w nawiązaniu do tytułu konferencji firma VELUX zaprosiła gości na spotkanie z Andrzejem Bargielem, narciarzem i biegaczem wysokogórskim, himalaistą, odznaczonym Złotym Krzyżem Zasługi oraz uznanym Człowiekiem Roku 2015 przez magazyn National Geographic Traveler. Konferencję zakończyła wieczorna gala, której gościem był popularny zespół Enej, wykonujący muzykę z pogranicza folku i rocka.

Trzyszybowe okna dachowe VELUX w podstawowej ofercie

Nowa oferta firmy VELUX jest odpowiedzią na coraz większe oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności. Trzyszybowe okna dachowe mają bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy 1,1 (W/m²K) i już teraz spełniają wymagania zawarte w przepisach, które wejdą w życie w 2021 roku. Wcześniej na zakup okien trzyszybowych mogli pozwolić sobie tylko nieliczni inwestorzy. Od teraz wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania będą dostępne w podstawowej ofercie, a dzięki atrakcyjnym cenom staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Trzyszybowe okna dachowe są już dostępne w sprzedaży. 

źródło - www.velux.pl